Kijk hieronder welke contactpersoon van S+B u van dienst kan zijn.

directeur

Edward de Vette
T: +31 (0)10 258 25 80
e.devette@splusb.nl

Over Edward de Vette:

x

verkoop laboratoria

Hans Uijtewaal
T: +31 (0)6 551 489 48
h.uijtewaal@splusb.nl

Over Hans Uijtewaal:

x

verkoop laboratoria

Ronald Maranus
T: +31 (0)10 258 25 31
r.maranus@splusb.nl

Over Ronald Maranus:

x

verkoop scholen

Sandra Diederen
T: +31 (0)6 223 048 57
s.diederen@splusb.nl

Over Sandra Diederen:

x

verkoop scholen

Mark van’t Zelfde
T: +31 (0)6 489 809 15
m.vanhetzelfde@splusb.nl

Over Mark van’t Zelfde:

x

verkoop algemeen

Jan-Willem Markesteijn
T: +31-(0)10 258 25 31
jw.markesteijn@splusb.nl

Over Jan-Willem Markesteijn:

x

project manager

Frits Jeijsman
T: +31 (0)6 546 222 64
f.jeijsman@splusb.nl

Over Frits Jeijsman:

x

project manager

Willem Kolk
T: +31 (0)6 264 962 08
w.kolk@splusb.nl

Over Willem Kolk:

x

operationeel manager

Theo van Mourik
T: +31 (0)6 489 809 14
t.vanmourik@splusb.nl

Over Theo van Mourik:

x

project planning

Marjolein Schoonewagen
T: +31 (0)10 258 25 22
m.schoonewagen@splusb.nl

Over Marjolein Schoonewagen:

x