Kijk hieronder welke contactpersoon van S+B u van dienst kan zijn.

Inkoop

Nico de Korte
T: +31 (0)6 307 128 50
n.dekorte@splusb.nl

Over Nico de Korte:

x

Financieel Directeur

Ronald Zijderveld
T: +31 (0)6 285 342 02
r.zijderveld@splusb.nl

Over Ronald Zijderveld:

x

Directeur

Edward de Vette
T: +31 (0)10 258 25 80
e.devette@splusb.nl

Over Edward de Vette:

x

Project manager

Jacob van der Stelt
T: +31 (0)6 200 092 25
j.vanderstelt@splusb.nl

Over Jacob van der Stelt:

x

Project manager

Bob Meeder
T: +31 (0)6 153 335 22
b.meeeder@splusb.nl

Over Bob Meeder:

x

Hoofd productie

Ricardo Cats
T: +31 (0)6 829 551 42
r.cats@splusb.nl

Over Ricardo Cats:

x

Project planning

Peter de Vries
T: +31 (0)6 461 445 08
p.devries@splusb.nl

Over Peter de Vries:

x

Project adviseur laboratoria

Hans Uijtewaal
T: +31 (0)6 551 489 48
h.uijtewaal@splusb.nl

Over Hans Uijtewaal:

x

Project adviseur laboratoria

Ronald Maranus
T: +31 (0)10 258 25 31
r.maranus@splusb.nl

Over Ronald Maranus:

x

Project adviseur scholen

Sandra Diederen
T: +31 (0)6 223 048 57
s.diederen@splusb.nl

Over Sandra Diederen:

x

Project adviseur scholen

Mark van’t Zelfde
T: +31 (0)6 489 809 15
m.vanhetzelfde@splusb.nl

Over Mark van’t Zelfde:

x

Project adviseur

Jan-Willem Markesteijn
T: +31-(0)10 258 25 31
jw.markesteijn@splusb.nl

Over Jan-Willem Markesteijn:

x

Project manager

Frits Jeijsman
T: +31 (0)6 546 222 64
f.jeijsman@splusb.nl

Over Frits Jeijsman:

x

Labair

Marjolein Schoonewagen
T: +31 (0)6 144 021 80
m.schoonewagen@splusb.nl

Over Marjolein Schoonewagen:

x